alt

КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради

Харків - велике місто, яке налічує більш ніж 1,5 млн. жителів і більше 200 тис. гостей міста. Кожен другий харків'янин зустрічається з необхідністю отримання технічного паспорта на об'єкт нерухомості, власником якого він є або хоче стати. КП «БТІ» - це найбільша організація в сфері нерухомості та супутніх послуг, яка працює на цьому ринку з 1943 року.

Про БТІ

Лист щодо настання форс-мажорних обставин

Тимчасовий порядок доступу державних реєстраторів прав на нерухоме майно до носіїв інформації, що містять відомості, необхідні для проведення державної реєстрації прав (реєстрових книг, реєстраційних справ, реєстраційних документів) Комунального підприємства «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради

Комунальне підприємство «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради як сучасне підприємство обліку об'єктів нерухомого майна розташованих в місті Харкові, засновано в жовтні 1943 року і в даний час, є провідним підприємством в сфері нерухомості.

Підприємство самостійно здійснює свою господарську діяльність на основі повного господарського розрахунку і самофінансування згідно чинного законодавства України та Статуту.

В даний час в штаті комунального підприємства «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в даній сфері.

Комунальне підприємство «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради працює якісно, стабільно, надає кваліфіковані консультації замовникам, забезпечуючи при цьому захист персональних даних.

Основними видами діяльності підприємства є ведення і зберігання архіву інвентаризаційних справ, приватизаційних справ, реєстраційних справ, створених до 31.12.2012, на об'єкти нерухомого майна, розташовані на території м. Харкова; зберігання архіву реєстраційних книг, алфавітній картотеки, за станом на 31.12.2012, на власників будинків, розташованих на території м.Харкова; надання інформації з архівних матеріалів, що знаходяться на зберіганні у підприємства, в тому числі на договірній основі; надання копій матеріалів технічної інвентаризації на запит суб'єктів господарювання, які проводять технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, в тому числі на договірній основі; посередницька діяльність, в тому числі, з продажу або купівлі, надання в оренду нерухомого майна, надання послуг зі сприяння в сфері технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.

Контакти

Адреса:
61003, м. Харків, майдан Павлівський, 4
Код ЄДРПОУ:
03355057
Телефон приймальні:
(057) 725 21 08
E-Mail:
[email protected]

Керівництво підприємства

В.о. директора підприємства:
Жинжикова Ірина В'ячеславівна
Телeфон:
(057) 725 21 08