alt

У Харкові спростять процедуру видачі довідок про склад сім'ї

  • 29 березня 2018
  • 12:08
У Харкові спростять процедуру видачі довідок про склад сім'ї

З 1 червня харків'яни зможуть скористатися новим електронним сервісом і замовити довідку про склад сім'ї в режимі онлайн.

Проект рішення «Про введення електронних сервісів з надання інформації в сфері реєстрації місця проживання» затвердили сьогодні, 28 березня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Як повідомив директор Департменту реєстрації Олег Дробот, дане рішення вступить у дію з 1 червня, і з моменту введення електронних сервісів всім зовнішнім органам і структурним підрозділам міської ради буде надана можливість дистанційно отримати веб-доступ до Реєстру територіальної громади Харкова і, відповідно, всю необхідну інформацію. При цьому самі заявники зможуть замовити довідку в режимі онлайн.

«Автоматизація цього процесу, яка передбачена даним рішенням, дозволить органам безпосередньо між собою, через засоби електронного зв'язку обмінюватися такою інформацією і генерувати відповідні довідки. Ми плануємо з моменту впровадження цієї реформи відразу відсіяти 75% випадків, в яких харків'янам необхідно буде в паперовому вигляді отримувати таку довідку», - зазначив Олег Дробот.

Він також повідомив, що у харків'ян також залишиться можливість отримати довідку в паперовому вигляді. Крім ділянок КП «Жилкомсервіс», ОСББ та адміністрацій районів організувати видачу довідок планують також у центрах надання адміністративних послуг, КП «БТІ» та через інші авторизовані Департаментом реєстрації суб'єкти надання послуг.

«Ми автоматизуємо процес надання послуг в Харкові, вводимо низку нових електронних сервісів для харків'ян і спрощуємо, по суті, життя кожного жителя міста. Наша кінцева мета - автоматизувати всі 100% випадків необхідності отримання таких довідок», - підкреслив Олег Дробот.

Він також додав, що для жителів приватного сектора електронний сервіс з видачі довідок онлайн запрацює з 1 січня 2019 року.

Зазначимо, що за 6 місяців 2017 року у Харкові було видано 270 тис. довідок про склад сім'ї, 67% з них надавалися виконавчим органам Харківської міської ради

Останні новини

Всі новини