alt

У Департаменті реєстрації проводитимуть особисті прийоми громадян через відеозв'язок

  • 13 березня 2019
  • 10:00
У Департаменті реєстрації проводитимуть особисті прийоми громадян через відеозв'язок

Особистий прийом громадян в режимі відеозв'язку за допомогою інтернет-додатків «Skype» та «Viber» впровадили в Департаменті реєстрації в Харкові.

Про це сьогодні, 13 березня, повідомив директор Департаменту реєстрації Олег Дробот.

За його словами, будь-хто бажаючий може записатися на прийом в онлайн-режимі на сайті Департаменту реєстрації та у зручний для нього час зв'язатися з директором або керівником підрозділу департаменту через «Skype» та «Viber».

«На мій погляд, це дуже зручно - звернутися до чиновника безпосередньо за допомогою сучасних видів зв'язку, заощадивши при цьому час на вирішення свого питання. Якісний сервіс і комфорт городян - це пріоритетні для нас завдання від міського голови Геннадія Кернеса в сфері надання послуг», - зазначив Олег Дробот.

Він також підкреслив, що дана послуга є альтернативною - при бажанні будь-який житель міста може, як і раніше, потрапити на прийом до чиновника особисто.

Олег Дробот нагадав, що для отримання консультації з питань у сфері реєстрації нерухомості, бізнесу, місця проживання тощо можна безкоштовно звернутися на «гарячу» лінію департаменту за номером 0-800-304-304. Дзвінки приймаються в будні дні у робочий час.

Останні новини

Всі новини